
Солнечная станция 45Вт панель с выходом Type-C USB и быстрой зарядкой QC3.0 5В 9В 12В Tarrahaw
5 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: ETFE-45W
- +380 (93) 774-85-03менеджер
Монокристалическая солнечная панель с максимальной мощностью 45Вт и выходом Type-C, USB и быстрой зарядкой USB QC3.0 выходящее напряжение 5В, 9В и 12 Вольт.
Панель пыле- и водонепроницаемая.
Можно использовать для зарядки мобильных телефонов, мобильных блоков питания, аккумуляторов и прочего.
Легкая (всего 0.9 кг), складная панель удобна для перемещения.
Подходит для активного отдыха, аварийных ситуаций и работы на открытом пространстве, она может продолжать подавать заряд даже в пасмурные дни.
Сонячний зарядний пристрій ETFE 45W — це зручний портативний сонячний зарядний пристрій потужністю 45 Вт, який легко переносити та використовувати.
Переваги даної моделі:
Монокристалічні сонячні елементи (мають вищу ефективність та довговічність порівняно з полікристалічними)
Компактна складна конструкція з 4 сонячних ламінатів, які складаються в зручну сумку
Оснащена 2 портами USB, USB з підтримкою QC3.0 та 1 Type-C порт.
Висока ефективність, працює навіть при хмарній погоді
Оснащена світловим індикатором, що показує чи достатній рівень освітленості
В комплекті два карабіни
Виготовлений з матеріалів, стійких до вологи, пилу та високої і низької температури
Сонячний зарядний пристрій сумісний з усіма смартфонами, планшетами, ноутбуками, тепловізорами, раціями, GPS, автомобільними акумуляторами та ін. Може заряджати пристрої безпосередньо від сонячної енергії, а може накопичувати енергію на powerbank, зарядну станцію чи акумулятор, зокрема, автомобільний (не входить в комплект)
Технічні характеристики:
✔Потужність 45 Вт
✔2 USB-порти та 1 Type-C
✔Вихідний струм 5В/3А (для USB) і 9 та 12В/5,5А
✔Розмір у розкладеному вигляді: 102х28х1 см
✔Розмір у складеному вигляді: 28х18х3,5 см
✔Вага 0,9 кг
Безпекові характеристики:
Вологозахист ІР44
Захист від перезаряду / розряду, захист від короткого замикання
Гарантія 24 місяці
Комплектація:
- сонячний зарядний пристрій, що має підпори та при складанні перетворюється на зручну сумку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Solar |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 1020 мм |
| Тип | Кабель USB |
| Быстрая зарядка | Да |
| Мощность | 45 Вт |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Универсальное |
| Количество USB-портов | 2 |
| Номинальная сила тока | 2.4 А |
| Вид | Зарядное устройство |
| Состояние | Новое |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 280 мм |
| Вес | 0.9 г |
| Напряжение | 5.0 |
| Ток при максимальной мощности | 3 А |
| Материал рамки | Стеклопластик |
| Толщина | 35 мм |
| Количество элементов | 4 шт. |
- Цена: 5 400 ₴










