
29155 В Набір із 5 фігурок персонажів із серіалу "Гра в Кальмара" 8-12 см Squid Game (у коробці)
495 ₴
- В наявності
- Код: GS-696
+380 (99) 935-29-27
менеджер - +380 (93) 774-85-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«Гра в кальмара» — південнокорейський вебсеріал у жанрі виживання, пригодницького бойовика, трилера та драми.
У серіалі «Гра в Кальмара» всі посади учасників розписані до дрібниць і обслуговчого персоналу, зокрема. Про це свідчать позначення на їхніх масках. Так, маска Круг із серіалу «Гра в Кальмара» була одягнена на людей, які займаються господарськими справами — приготуванням, прибиранням тіл, обслуговуванням атракціонів і нових випробувань. Попри свої обов'язки, це «звіло» в організації такого складного процесу заважало одне з провідних ролей, і творило все, щоб ігри проходять за графіком, з справним і надійним обладнанням.
Відсилання на день замовлення під час оформлення замовлення до 17-00 і наявності товару.
Внимание! Фігурки зроблені з невеликих частин. Не рекомендується до використання дітям до 3 років!
Способи оплати:
Наявні, Visa/MasterCard, Оплата через Приват24
Способи отримання:
Самовитяг із відділень "Нова Пошта" от 50 грн
Адресна доставка "Нова Пошта" от 80 грн
Самовитяг у місті Київ Безплатно: у робочі дні (Пн. - Пт.) початок Троєщини ул. Оноре Де Бальзака, 4 орієнтири ТЦ "Глобал" з 8.00 до 17.00, у вечірню пору і вихідні дні на лісовому масиві за попереднім дзвінком і узгодженням.
З усім асортиментом товарів на тематику "Гра в Кальмара" Ви можете ознайомитися в .
Телефонуйте та замовляйте прямо зараз! +38(093)774-85-03 або натисніть "КУПИТИ", залиште нам свої дані для зв'язку, і наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення всіх деталей.
Читайте . Відповіді на питання про доставку та оплату Ви знайдете .
Якщо Ви не знайшли відповіді на своє запитання, зателефонуйте нам і ми із задоволенням допоможемо Вам!
Залишилися питання? — Телефонуйте або пишіть нам, ми все розповімо.
| |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Union |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Ширина | 35 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 35 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴



