Новинка

Побутовий інфрачервоний обігрівач у ванну кімнату 1,2кВт 220В Equation (Гарантія 2 роки) Сірий
1 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: LM-11958800
+380 (99) 935-29-27
менеджер - +380 (93) 774-85-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Основні | |
| Виробник | Equation |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний, Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Призначення | Побутове |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція повороту | False |
| Функціональність | False |
| Функція іонізації | False |
| Датчик присутності | False |
| Таймер | True |
| Підсвічування дисплею | False |
| Захист від перегріву | True |
| Захист від дітей | False |
| Датчик зворотнього трасування | False |
| Вентиляція без нагрівання | True |
| Максимальний час таймера | 320 хв |
| Пульт дистанційного керування | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кут повороту | 360 град. |
| Регулювання швидкості | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Відсік для шнура | Немає |
| Індикатор роботи | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Підтримання температури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴
- Спосіб упаковки: Картоплина коробка.







Побутовий інфрачервоний обігрівач EQUATION 1200 Вт в рекордно швидкі терміни обігріє ванну кімнату. Модель має індикацію режимів керування приладом.
На передній панелі приладу розміщена кнопка увімкнення/вимикання.
Має два режими обігріву по потужності 600 Вт та 1200 Вт.
- Може швидко нагріти приміщення, загальною площею від 5 до 12 квадратних метрів.
- Корпус пристрою сірого кольору.
- Вага 1,2 кілограма.
- Невеликі габарити 120*130*540 мм.
З усім асортиментом обігрівачів Ви можете ознайомитися в Каталозі товарів.
Читайте відгуки про нашу роботу. Відповіді на запитання про доставку та оплату Ви знайдете тут.
Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, зателефонуйте нам і ми з радістю допоможемо Вам!
Наші контакти
Залишилися питання? - Телефонуйте або пишіть нам, ми все розповімо.
Instagram | Telegram | TikTok