-9%

Ніж для акумуляторної газонокосарки Sterwins 42 см не заточений (заготівка)
579 ₴
529 ₴
- В наявності
- Код: LM-12091072
+380 (99) 935-29-27
менеджер - +380 (93) 774-85-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання на день замовлення, під час оформлення замовлення до 17-00 і наявності товару.
- Ніж садовий металевий не заточений!!
- Довжина: 42 см
- Внутрішній (посадковий) діаметр: 8 мм
- Товщина леза: 2 мм
- Колір: Чорний
- Застосування: Для трави
- Матеріал леза: Метал (Сталь 100%)
- Гарантія: 12 місяців

Способи оплати:
Наявні, Visa/MasterCard, Оплата через Приват24
Гарантія та повернення:
Обмін/повернення товару упродовж 14 днів
Способи отримання:
З усім асортиментом товарів Ви можете ознайомитися в Каталозі товарів.
Телефонуйте та замовляйте прямо зараз! +38(093)774-85-03 або натисніть "КУПИТИ", залиште нам свої дані для зв'язку, і наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення всіх деталей.
Читайте відгуки про нашу роботу. Відповіді на питання про доставку та оплату Ви знайдете тут.
Читайте відгуки про нашу роботу. Відповіді на питання про доставку та оплату Ви знайдете тут.
Якщо Ви не знайшли відповіді на своє запитання, зателефонуйте нам і ми із задоволенням допоможемо Вам!
Залишилися питання? — Телефонуйте або пишіть нам, ми все розповімо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sterwins |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Ніж садовий |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 420 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 420 мм |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал леза | Сталь |
| Призначення | Для стриження трави |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Ніж |
| Максимальний діаметр реза | 320 мм |
| Ширина косіння | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴





